Powiadamiacz

Strona główna » Powiadamiacz

wielkość tekstu: A | A | A

Zapraszamy do nowego oddziału naszej firmy w Katowicach przy al. Roździeńskiego 190B

Jak Państwo mogli zauważyć, 3W Izolacje Techniczne otrzymały stronę internetową w nowej odsłonie. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na niej oraz przedstawioną ofertą.

Motywem przewodnim powstania naszej firmy było marzenie o stworzeniu firmy, która wniesie nowe standardy w obsłudze klientów na rynku Izolacji Technicznych HVAC + Proces. W pierwszych latach działalności udało nam się rozwinąć 2 oddziały w Łodzi i Warszawie. W 2017 r. otworzylismy kolejne 3 oddziały w Lublinie, Gdańsku i Katowicach.

Rok 2016 jest dla naszej firmy rokiem przełomowym. Dokładnie 13 października 2016 roku spółka 3W Dystrybucja Budowlana S.A. zawarła porozumienie dotyczące przejęcia firmy Nero Izolacja Sp. z o.o.

Nazwa spółki Nero Izolacja Sp. z o.o. została zmieniona na 3W Izolacje Techniczne Sp. z o.o. Wspólnie rozpoczęliśmy najważniejszy etap w rozwoju naszej firmy i zarazem kluczowy etap w realizacji naszego marzenia.

Nasz zespół tworzą ludzie zmotywowani do pracy, tworzący doskonale zgrany zespół, dla których największą satysfakcją z pracy jest zadowolenie naszych klientów.
 

Oferujemy

  • Szeroki asortyment produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.
  • Dostępność towarów w naszych magazynach.
  • Doskonale zorganizowaną logistykę na terenie całego kraju.
  • Doradztwo techniczne przy wsparciu naszych dostawców.
  • Najlepsze warunki współpracy.
Formularz zapytaniowy
Ciekawostki
  • OBSŁUGA INWESTYCJI. Od początku swojej działalności uczestniczymy w realizacji najważniejszych inwestycji budowlanych w Polsce.dalej 
  • PROFESJONALNA LOGISTYKA. Posiadamy oddziały w Łodzi, Warszawie, Lublinie, Gdańsku i Katowicach. Zapewniamy logistykę na najwyższym poziomie na obszarze całego kraju.dalej 
  • WŁASNA FLOTA. 3W Izolacje Techniczne to własna flota samochodów dostawczych i krótki czas realizacji zamówień w regionach.dalej 

3W Izolacje Techniczne Sp. z o.o.
ul. Żytnia 90, 05-850 Duchnice

tel.: +48 725 390 000
e-mail:: biuro@3wit.pl

Motywem przewodnim powstania naszej firmy było marzenie o stworzeniu firmy, która wniesie nowe standardy w obsłudze klientów na rynku Izolacji Technicznych HVAC + Process. W pierwszych latach działalności udało nam się rozwinąć 2 oddziały w Łodzi i Warszawie. W 2017 r. otworzyliśmy kolejne 3 oddziały w Lublinie, Gdańsku i Katowicach.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna